Top
 

Hakkımızda

ENDÜSTRİYEL PROSES ISITMA VE KURUTMA UYGULAMALARINDA STRATEJİK ÇÖZÜMLER

1992’den Bugüne Sistem Teknik Mühendislik…

Sistem Teknik Mühendislik Hizmetleri, endüstriyel proses ısıtma ve kurutma uygulamalarına yönelik çözümler üreterek önemli başarılara imza atmaya devam ediyor.

Sistem Teknik Mühendislik Hizmetleri, Endüstriyel proses ısıtma ve kurutma uygulamalarına yönelik çözümler üretmektedir. 1992 yılından beri distribütörlüğünü yaptığı Honeywell Maxon firmasının da brülörlerini ve ekipmanlarını kullanarak tasarımlarını zenginleştirmekte ve müşteriye özel tasarlanan komple yakma sistemleri, hava/gaz oransal kontrol valfleri, yüksek güvenlik standartlarına uygun emniyet vanaları, premix yanma ekipmanları, müşteriye özel tasarım ısı eşanjörleri ve acil servisler için 7/24 ulaşabileceğiniz teknik servis hizmeti vermektedir.

Başarılı firmanın ağırlıklı olarak hizmet verdiği alanlar, düşük ve orta sıcaklık hava ısıtma uygulamaları olup, Otomotiv, Tekstil, Gıda, Tahıl kurutma, Alçı plaka, İnsineratörler, Kojenerasyon ve Enerji sektörleridir.

st müh logo versiyonlar combustion - Hakkımızda
Enerji Verimi

Daha verimli ve sorumlu olma taahhüdümüz, işlerimizi daha çevre dostu, daha güvenli ve daha sürdürülebilir hale getirmek için yaptığımız kapsamlı çalışmalara yansır. Böylece sizlerin de enerjide daha çok verim ve çevreci çözümlerle süreçlerinizde başarı elde etmenize destek oluruz.

Güvenilir ve Dayanıklı Ürünler

Zor koşullarda problemsiz şekilde çalışmasına güvenebileceğiniz dayanıklı ürünlerimizle, sağlam ve kabiliyetli kadromuzla sektörel anlamda geniş yelpazede çözümlerimizle üretim ve çalışma süreçlerinizi güvenilir, problemsiz ve en son teknolojiyle donatabilirsiniz.

Yedek Parça Desteği ve Tam Uyum

İhtiyacınız olduğu anda yedek parça, teknik ve mühendislik desteğimizle çalışma ve üretim süreçlerinizde kayıp yaşamadan ve tam uyumlu ürünlerimizle Sistem Teknik Mühendislik'in güvencesini arkanıza alacaksınız.

Özetle,

Sistem Teknik Mühendislik Hizmetleri, Maxon’un geniş ürün yelpazesine kendi mühendisliğimizi ve yılların tecrübesini katarak, en doğru çözümü ve desteği müşterilerimize sunmaktayız.

Yüksek kısma oranı ve düşük emisyonlarıyla öne çıkan Maxon brülörler, aynı zamanda basit ve güvenilir çözümleriyle debisel veya kütlesel kontrolüyle hava/gaz oranını en doğru şekilde sağlamaktadır.

Güçlü teknik servis hizmetimizle, müşterilerimizin yanında olup, planlı koruyucu bakımlar gerçekleştirerek, olası arızaları oluşmadan önlemeyi hedeflemekteyiz.

Ayrıca, yanma verimliliği ölçümleri ve sistem iyileştirme çalışmalarını da üstleniyoruz.

 

Bunların yanı sıra, gelen talep doğrultusunda, hem kendi fabrikamızda bulunan test istasyonunda uygulamalı eğitimler veriyor, hem de müşterilerimizin fabrikalarında prosese özel eğitimler düzenliyoruz.

st müh logo versiyonlar combustion - Hakkımızda
Ürünlerimizi Görmek için Tıklayın