Top

“MG” Serisi Karıştırma Tüpleri

Standart “MG” karıştırma tüpleri, doğal gaz ve havanın karıştırılması içindir. LPG versiyonları (propan, bütan veya LPG) kullanılacaksa en iyi karıştırma kalitesine sahip olmak için farklı nozul eki gerekir. Diğer gazlar için özel uçlar veya yakıt / hava dışındaki diğer karışımlar için özel tüpler istek üzerine sağlanır.
Hava ile karıştırılacak kısmen buharlaşmış hidrokarbonlar tatmin edici karışım kalitesi vermeyecektir – sadece% 100 gaz halindeki yakıt kullandığınızdan emin olmalısınız (kısmen sıvı değil). Karıştırma borusu yakıt girişine beslenir.
Maksimum basınç ve sıcaklık konusunda ise, standart “MG” karıştırma tüplerinin maksimum çalışma basıncı = 0,5 bar’dır. Maksimum sıcaklık 60 ° C’dir. İstek üzerine karıştırma için daha yüksek basınçlar (PED sertifikalı) veya daha yüksek sıcaklıklara uygun tüpler sağlanabilir.
Baypas bağlantısı ile ilgili olarak, tüm karıştırma tüplerinde, daha zengin karışım gerektiren brülörler için miksere ekstra gaz enjekte etmek için kullanılabilen bir baypas bağlantısı vardır.
Baypaslarda, eğer bağlanırsa% 30 ekstra doğal gaza (propan / bütan / LPG için% 50 ekstra) izin verecek şekilde delikler açılmıştır.
nozul eki ile aynı besleme basıncı sağlanır.
STICKTITE tipi brülör nozullu “MG” karıştırma tüplerini kullanırken, “MG” mikserinin akış aşağısındaki yakıt / hava karışımı içinde hala biraz girdap olacaktır. STICKTITE gibi brülör nozulları,
“MG” karıştırma tüpleri ile kombinasyon halinde,  karışım brülör memesine girmeden önce bu girdabı durdurmak için sadece karıştırıcı ve brülör memeleri arasına ek bir düzleştirici yerleştirilmişse kullanılır.

  • Hava / gaz karışımının tam olarak harmanlanmasını sağlamak için tüm MAXON brülör sistemleriyle kullanım için hava / yakıt gazı karıştırma cihazları.
  • Karıştırma tüpleri, hava / doğal gazın karıştırılması için, hava / LPG için özel uçlara sahip tüpler ve diğer her türlü gaz kombinasyonu için mevcuttur.
  • Düşük hava ve yakıt basınçlarında çalışır.
  • Tekli veya çoklu brülör sistemleriyle kullanılabilir.
  • Karıştırma tüpleri, en iyi karışım homojenliğini garanti etmek için yakıt püskürtmeli karıştırma, vorteks karıştırma ve girdaplı karıştırmayı birleştirir.
  • 85000 Btu / saat ile 24 MBtu / saat arasındaki kapasiteler için 2 ”- 16” arası çaplar
  • Yakıt gazı boru bağlantıları için en katı kuralları karşılamak için flanşlı hava girişi ve karışım çıkışı.
  • % 100 karbon çeliği, isteğe bağlı olarak% 100 paslanmaz çelik olarak mevcuttur.