Top

MULTI-RATIO ®MIXERLERİ – HAVA GAZ KARIŞTIRICILAR

pmt hps multi ratio mixer primary image 1 - MULTI-RATIO ®MIXERLERİ – HAVA GAZ KARIŞTIRICILAR

MAXON PREMIX brülör sistemleriyle kullanılmak üzere tasarlanan bu karıştırma cihazları, optimum performans için hava ve gazı iyice karıştırır. Çoğu temiz yakıt gazı ve tekli veya çoklu brülörlü sistemlerle kullanılabilirler. Avantajları arasında az bakım gerektiren tasarımlar, uygulama esnekliği ve kolay kullanım için çeşitli modeller ve boyutlar yer alır.
MULTI-RATIO orantılı karıştırıcılarda, üfleyici hava düşük basınçlı gazı beraberinde getirir. Gaz ve hava, patentli ayarlanabilir kam vasıtasıyla doğru orantılıdır ve bir venturi tüpünde iyice karıştırılır. Yakıt-hava oranı, ünitenin her pozisyonunda veya ateşleme hızında ayrı ayrı ayarlanabilir. Karışım basıncı, üfleyici hava basıncına bağlı olarak 23 ila 33 mbar arasında değişir.

MULTI-RATIO mikserler aşağıdaki brülörlerle kullanılır; LINOFLAME, “SN” Kapalı Nozul, STICKTITE, INFRAWAVE, P / S RADIANT; “LV” (kısmi ön karışım) ve LO-NOX.

Karıştırma tüpleri tam bir hava / gaz karışımı sağlar ve bir yanma havası üfleyici ve bir MICRO-RATIO gaz / hava oranlama valfi ile birlikte kullanılır. Üç versiyon mevcuttur: “LG”, “HG” ve “MG” karıştırma tüpleri, STICKTITE nozullara, “SN” Mühürlü Nozullara, LINOFLAME tertibatlarına, INFRAWAVE’ye doğru orantılı yakıt / hava karışımı sağlamak için kullanılır; P / S RADIANT, RADMAX, “LV” AIRFLO (kısmi ön karışım) ve LO-NOX.

  • yakıt basıncı 8 – 35 mbar arası
  • hava basıncı 70 mbar’a kadar
  • ısı salınımı 1400kW’a kadar